top of page

Kadıköy Marangoz

Kadıköy’de hizmet veren firmamız, tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilmek için durmadan çalışıyor. Aynı zamanda bizden aldığınız tüm mobilyaların kurulum, bakım, montaj ve tamir hizmetlerini Kadıköy’ün her köşesinde yapmak için sürekli çalışıyoruz. En yeni mobilya modellerini ve en kaliteli ürünleri kadıköy marangoz işyerimizde bulabilirsiniz.


Mobilyalarınızın Tüm Montaj İşlemleri Bize Emanet


Mobilya imalatında olduğu kadar mobilya montaj ve tamirinde de bir o kadar iddialıyız. Tüm mobilya kurulumu, montaj ve tamir işlerinizde hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz. Pratik ve kesin çözüm önerilerimiz ile hayatınızı kolaylaştıracak bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Evinizi güzelleştirecek sağlam ve uzun ömürlü mobilyalara sahip olmak için ürünlerimizi görebilirsiniz. Yeni nesil sürgü kapaklı dolap modellerimiz ve ayakkabılıklarımız evinizdeki yerinizin artmasını sağlayacak. Eski zamanlardaki gibi el işçiliği gerektiren oymacılıkla dantel gibi işlenmiş pek çok mobilya da yeniden moda oluyor ve büyük ilgi görüyor.Uzun Ömürlü Mobilya Seçimi İçin Yapılması Gerekenler


Mobilya, sürekli alınan ve yenilebilen bir eşya olmadığı için alırken çok dikkatli davranmanız gerekir. Aldığınız mobilyanın uzun ömürlü olup olmadığını mobilyanın kalınlığından ve kullanılan malzemenin kalitesinden ancak anlayabilirsiniz. Geleneksel mobilyayı modernleştirerek yeni bir forma taşıyor ve kadıköy marangoz mağazamızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz mobilyalar üretmeyi amaçlıyoruz.

Son zamanlarda üretilen mobilyalar genellikle daha az maliyetle üretilip daha ucuza satılmak üzere üretildiği için kalitesiz ve ince malzemeden yapılıyor. Bu da dolabın kısa sürede dağılması ya da bozulması ile sonuçlanıyor. Kaliteli bir mobilya alarak aslında uzun vadeli tasarruf edeceğinizi unutmamanız gerekiyor.


Mobilya Nereden Alınır?

Mobilya alırken bu işi gerçekten hakkı ile yapan ve kalitesini belli eden yerlerden almaya dikkat etmelisiniz. Tüm mobilya montaj işlemlerinizi, mobilya kurulumu hizmetinizi de kısa sürede yapmayı kendimize hedef belirliyoruz. Güvenilir mağazadan alacağınız mobilyaları çok daha uzun bir süre kullanma imkanı bulabilirsiniz.

Bu sayede evinizi güzelleştirirken aynı zamanda da uzun süreli tasarruf elde etme imkanı da bulabilirsiniz. Mobilya seçimi yaparken adı duyulmuş ve bilinen yerlerden alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page