top of page

İstanbul Mobilya Montaj ve Kurulum Servisi

Markası ve Modeli Ne Olursa Olsun, Tüm Mobilyalarınızın Montajını ve Kurulumunu Yapıyoruz.

İstanbul'un Tüm Bölgelerine 7/24 Servisimiz vardır.

Evim Hizmet Mobilya Montaj

Ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçaları arasında mobilyalar gelir. Mobilyaların gösterişli olması kadar kullanışlı olmasının da önemi büyüktür. Ev ortamını sevimli ve huzur dolu hale getiren mobilyalar zaman içinde yıpranmakta ve eski işlevini kaybetmektedir. Bu sebeple tıpkı diğer eşyalarda olduğu gibi zaman zaman mobilyalara bakım yapmak gerekir. Firmamız yıllar öncesinde mobilya montaj ve tamir alanında hizmet vermeye başlamış olan dürüst ve güvenilir bir işletmedir. Tüm mobilyalarda montaj ve tamir hizmetlerini en nitelikli şekilde sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Mobilya tamiri, kurulum veya montaj işleriniz için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Mobilya Kurulumu

Son yıllarda mobilya alımları parça mobilya halinde gerçekleşiyor. Kişiler ihtiyaç duyduğu mobilyaları parça parça alıp, kendileri montajını yapmaya çalışıyor. Konunun tam ehli olmayan kişiler mobilya montajını yapmaya çalışırken zorlandığı gibi, yepyeni mobilyalara zarar da verebiliyor. Firmamız yeni satın almış olduğunuz parça haldeki tüm mobilyaların kurulum işlemini pratik bir şekilde yapmaktadır. Taşınma veya yeni eşya alımlarınız sonrası mobilya kurulum işleminizi en pratik şekilde tamamlamaktayız. Hızlı bir şekilde ev dekorasyonunuzu tamamlamak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mobilya Montaj Hizmetlerimiz

Mobilya montajı önem taşıyan işlerden biridir. Doğru parçanın doğru yere yerleştirilmesi mobilyanın kullanımı ve görünüşü açısından önemlidir. Firmamıza ulaşarak, mobilya montaj hizmeti alımı yaparak dekorasyon parçalarınızı tamamlayabilirsiniz. Masa, sandalye, gardrop, mutfak dolabı, komodin, etajer, sehpa ve vestiyer gibi tüm eşyalarınızın montajını hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Mobilya Montaj Sonrası Hizmetlerimiz

Mobilyalar hasarlı da olsa anında atılacak eşyalardan değildir. Yüksek fiyatlı bu ürünleri hemen satın almak kolay olmamaktadır. Bu nedenle tamiratını yaptırmak çok daha doğru bir tercihtir. Arıza çıkaran, kırılan veya hasara uğrayan tüm mobilya ürünlerinizin tamiratını yapmaktayız. Kırılan dolap kapaklarınızı, menteşeden çıkan kanepelerinizi ve masa ayaklarınızda oluşan her türlü sorunu kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Mobilya tamirat, montaj ve kurulum ihtiyaçlarınız için firmamızdan kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Mobilyalarınızı hasarsız ve kusursuz bir şekilde kullanmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimimizle mobilya problemlerinizi kısa süre içinde yok etmekteyiz.

Evim Hizmet Mobily Kurulumu
Evim Hizmet Mobilya Montaj
Evim Hizmet Mobilya Montaj Ustası

Yatak Odası Takımı Montajı

Raylı Dolap, Gardrop, Yatak, Karyola, Komidin, Şifonyer, Makyaj Masası Montajı ve Kurulumu.

Yemek Odası Takımı Montajı

Yemek Masası, Açılır Masa, Sandalye, Konsol, Vitrin, Ayna Montajı ve Kurulumu.

Genç Odası Takımı Montajı

Gardolap, Yatak, Ranza, Çalışma Masası, Karyola, Tablo ve Duvar Rafları, Kitaplık Montajı ve Kurulumu.

Salon Takımı Montajı

Koltuk Takımı, Köşe Takımı, L Koltuk, Tv Ünitesi Montajı ve Kurulumu.

Bebek Odası Takımı Montajı

Beşik, Şifonyer, Karyola, Gardrop Montajı ve Kurulumu.

Mutfak Dolabı Montajı

Mutfak Üst Dolap, Ahşap Tezgah, Kiler Dolabı, Ankastre Dolabı, Mutfak Dolabı Montajı ve Kurulumu.

 Yapı marketlerden hazır aldığınız mutfak dolabı, ayakkabılık, vestiyer, portmanto, raydolap, gardrop, masa, sandalye, yemek odası takımı, yatak odası takımı, çocuk odası ve genç odası takımı gibi mobilya'ya ait olan tüm ürünlerinizin montajı profesyonel usta kadromuz ile özenle kurulumunu yapmakla birlikte, kullanıma hazır hale getirilerek, gerekli mobilyalarınızda duvar sabitleme işlemlerini özenle yapmaktayız.

 Markası ve modeli ne olursa olsun, tüm mobilyalarınızın montajının ve kurulumun yanı sıra, marangozluk işlemlerinide yapmaktayız. Mobilya montaj ve mobilya tamir konusunda uzman kadromuz ile her türlü sorunlarınıza çözüm bulmaktayız.

İkea Montaj, Koçtaş Mobilya Montaj, Bauhause Mobilya Kurulumu.
bottom of page