top of page

Ataşehir Marangoz - Mobilya Tamir - Mobilya Montaj - Mobilya Kurulumu

Marangoz Ustası

Ev ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz tüm mobilyaların tamirini ve montajını uzman ekibimiz ile özenle yapıyoruz. İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, Ataşehir bölgesinede günün her saatinde hizmet vermektedir. Marangoz, Mobilya montaj, mobilya kurulumu, mobilya tamiri gibi alanlarda hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ve en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizden siz de en uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz, bizi irtibat numaralarımızdan günün her saatinde arayabilir, yaptırmak istediğiniz işlem hakkından detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Mobilya Montajı

Yeni almış olduğunuz mobilyalarınızın veya evinizde kullanmakta olduğunuz tüm mobilyaların montaj ve demontaj işlemlerini yapıyoruz. Demonte olarak sizlere teslim edilen mobilyaların kurulumu ile uğraşmak zordur ve ustalık gerektirir.

 

Hazır aldığınız mobilyalarınız parça parça geldiği için tüm aparatları hassas ve kırılmaya müsaittir. Mobilya montajı esnasında oluşabilecek en küçük bir hasar sizleri çok büyük maliyetlerle karşılaştırabilir ve yeni aldığınız mobilyanızı kullanmak için günlerce yeni parça beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Evim Hizmet Mobilya Montaj ve Mobilya Tamiri, firmamız evinizin ve iş yerlerinizin tüm mobilya montaj ve mobilya kurulum işlemlerine garantili olarak hizmet verir. Bu sayede oluşabilecek her türlü sorunu ücretsiz olarak karşılar.

giyinme_odası.jpeg

Mobilya sektöründe uzun yılların vermiş olduğu ustalık ve uzmanlıkla mobilyalarınızın marka ve modeline gerek duymadan, tüm mobilyaların montajını ve kurulumunu rahatlıkla yapabiliyoruz. Üstelik bu hizmet sizleri bekletmeden, bizi aradığınız aynı gün içerisinde gelerek tamamlıyoruz.

 

Mobilya montaj hizmetinden yararlanmak için sadece yeni mobilya almanız gerekmez. Evinizde ve iş yerlerinizde mobilyaların yerlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Gardrop sökme kurma, raylı dolap sökme kurma gibi mobilyalarınızın yer değiştirme işlemlerinde profesyonel marangoz ustası ekibimizden yararllanabilirsiniz. Ataşehir marangoz olarak, evinizin tüm mobilya ve marangoz ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Mobilya Tamiri

Kullanmakta olduğunuz mobilyalar zamanla yıpranma ve aşınmalardan dolayı çeşitli arızalar verebilir. Bu gibi durumlarda ataşehir marangoz firmamıza ulaşarak mobilya tamiri talebinde bulunabilirsiniz. Alanında eğitimli ve uzman marangoz ustalarımız aynı gün içerisinde tüm sorunlarınıza garantili çözüm bulacaktır.

Mobilyalar genel olarak aksesuar kısmından arıza yapar, bunların başlıca sebepleri kullanımdan kaynaklanır. Daha uzun ömürlü kullanım için mobilya aksesuarlarına bakım yaptırmanız gerekmektedir.

  • Ray Dolap Tamiri

Sürgülü sistem dolaplarınız zamanla kapak aksamından arıza verebilir. Erken tespit edilmesi halinde gerekli ray kapak ayarları yapılarak çok uygun maliyetlerle raydolap kullanım ömrünü uzatmış olursunuz. Kapak aksamındaki arızanın geç tespit edilmesi halinde ray mekanizması kırılmış olabilir. Bu gibi durumlarda ray kapak mekanizma değişimi gerekmektedir. Ataşehir marangoz firmamız, ray kapak tamirinizi özenle yaptığı gibi mekanizma aksesuarlarını garantili olarak temin eder, sizlere garanti belgesi ile ray kapak tamir servisini teslim eder.

  • Gardrop Tamiri

Modellerine göre çeşitleri oldukça fazla olan, evinizin vazgeçilmezi gardroplar zaman içerisinde kullanımdan kaynaklı olarak çekmece rayı, kapak menteşesi, askılık, pantolonluk gibi aksesuarları arızalanabilir. Gardroplarınızda yaşadığınız tüm problemlerde ataşehir marangoz olarak her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşarak mobilya tamiri talebinde bulunmaktır.

Ataşehir Marangoz - Mobilya Aksesuar Tamiri ve Değişimi

  • Çekmece Tamiri

Gardrop, ray dolap, mutfak dolabı gibi tüm mobilyalarınızın çekmece tamiri ve ray değişimi.

  • Ray Kapak Tamiri

Raylı dolaplarınızın kapak tamiri ve sürgülü mekanizma değişimi.

  • Mobilya Kesimi

İstediğiniz alana sığmayan mobilyalarınızın kesimi ve daraltma işlemi, Aspiratör dolabı kesimi, gardrop, raydolap kesilerek daraltma işlemi.

  • Baza ve Karyola Tamiri

Baza ve Karyola kaldırma mekanizmalarının tamiri ve baza piston değişimi. Yatak kırılması sonucu parça değişimi ve mobilya tamiri.

bottom of page