top of page

Evim Hizmet Mobilya Montaj ve Marangoz Servisi

Sizlere daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenli hizmet verebilmek amacı ile, İstanbul'un Tüm Semtlerine 7/24 hizmet verebilmek için, her bölgede gezici servis ekipleri oluşturduk. Alacağınız hizmetlerin güvenliği açısından her ekibimiz Evim Hizmet bünyesinde, her servis bir hizmet sorumlusu ve bir marangoz ustası olarak, 2 kişilik ekiplerimizden oluşmaktadır.

Alanında en deneyimli ustalarımız, gerekli kontrollerden geçtikten sonra, çalışma arkadaşları ile ekiplere bölünerek, uzman bir kadro ile, siz değerli müşterilerimize, İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet verebilmekteyiz.

Evim Hizmet Ekibi Olarak, marangoz, mobilya montaj ve mobilya tamiri ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bulunduğunuz bölgeye en yakın 7/24 marangoz servisimizi göndererek sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüyoruz. Geniş servis ağımız ve her biri alanında uzman marangoz ustalarımız ile bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Evim Hizmet Marka Tescili

İstanbul'un tüm semtlerinde evlerinize, işyerlerinize, büro ve ofislerinize, Marangoz, Mobilya Montaj, Mobilya Kurulumu ve Mobilya tamiri hizmetlerini sunmaktayız. 7 gün 24 saat acil hizmet verebilmek için kurulmuş olan ekiplerimiz evinizin tüm sorunlarına yaklaşık 45 dk içerisinde müdahale edecektir.

Evim Hizmet Mobilya Montaj,  olarak her türlü konut yardım ihtiyaçlarınızda acil marangoz servis hizmeti vermekteyiz. Bizimle ister irtibat numaralarımızdan, ister iletişim formumuzdan 7 gün 24 saat irtibat kurabilirsiniz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Acil marangoz servislerimiz ve nöbetçi marangoz servislerimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

İstanbul’un her noktasında bulunan marangoz ustalarımız ile en kısa sürede adresinizdeyiz. İstanbul'un Tüm Semtlerinde, sizlere 7/24 hizmet imkanı sunmaktayız.

Evim Hizmet Mobilya Montaj Servisi olarak, marangoz, mobilya montaj ve mobilya tamiri hizmetlerini büyük bir titizlikle ve en uygun fiyatlarla sunarız. Müşterilerimizin bizleri tercih etmesindeki en büyük etken ustalık ve aksesuar kalitemizdir. Bizim her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Değerli müşterilerimiz hizmet almak isterken baklemesin, işlemlerini en kaliteli marangoz ustalarımıza gönül rahatlığı ile teslim edebilsin diye tüm servis ustalarımız bölgelerinde beklemektedir.

Evim Hizmet Marangoz Servisi

Ray dolap tamiri, gardrop tamiri, karyola tamiri, çekmece tamiri, kapı kol kilit tamiri, mutfak dolabı tamiri, menteşe değişimi ve tamiri, aspiratör dolabı kesimi, mobilya sökme ve kurma işlemleri gibi mobilya üzerine bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz mobilya sektöründe bizim için mobilyalarınızın modeli, markası ve nereden aldığınızın bir önemi yok. Tüm mobilyalarınıza marangoz servisi desteği veriyoruz.

bottom of page