top of page

Kartal Orhantepe Marangoz Servisi


İstanbul'un her semtine Marangoz Servisi veren firmamız Kartal Orhantepe bölgesinede Marangoz Usta Servisini acil hizmet ekiplerimiz aracılığı ile hizmet veriyor.

İstanbul'un her bölgesine olduğu gibi Kartal Orhantepe ilçesinede 7/24 olmak üzere,

Tek Yapmanız Gereken 7/24 İrtibat Numaralarımızdan Bize Ulaşmaktır.

0216 549 21 18 - 0507 796 23 02

Marangoz, Mobilya Tamiri, Mobilya Montajı, Mobilya Demontaj ve Mobilya Kurulumu

Hizmetlerini usta ekiplerimiz aracılığı ile vermekteyiz.

Marangoz usta ekiplerimiz tarafından eşyalarınızda oluşan bütün hasarların ve deforme olan alanlarınızın tamiratını gideriyoruz.

Kartal Orhantepe Moblilya Montaj - Kartal Orhantepe 'de mobilya tamir hizmeti veren tek firmayız.

Kartal Orhantepe Raydolap Tamir ve Montaj Hizmeti Özel Ölçü Raydolap yapıyoruz. Raydolaplarınızda Ek Dolap yaparak Mödül Değişimi yapıyoruz. Kapakları kırılan Raydolaplarınızın Kapak Değişimi, kapak tamiri ve onarımını yapıyoruz. Menteşe Değişimi ve çekmece değişimi yapıyoruz. Kullanımınızdan dolayı zaman içerisinde deforme olan raydolaplarınızın gerek ray tamirini gerekse ray değişimini yapıyoruz. Görmekten sıkıldığınız dolap kulplarınızı değiştiriyoruz. Gerektiği yerde Kulp Tamiri yaparak eksik kulplarınızıda tamamlıyoruz. Taşınmanızdan dolayı yeni yerine uymayan raydolaplarınızın kesme ve kısaltma işlemlerinide yapıyoruz. Raydolap Tamiri ve Raydolap Montajı, gerektiği yerde vastas değişimi ve vastas tamiri yapıyoruz. Ray tekerlek Değişimi ve Raydolap tekerlek tamiri yapıyoruz. Raydolaplarınızda aklınıza gelebilecek ne varsa tamiratını ve montajını yapıyoruz.

Kartal Orhantepe Ayakkabılık Bakım - Onarım - Tamir ve Montaj Hizmeti

Özel Ölçü Ayakkabılık yapıyoruz. Ayakkabılık Mödül Değişimi, Ek Dolap, Ayakkabılıklarınızın Kapak Değişimi, Kapaklarınızın Tamiri, Renk Değişimi, Menteşe Değişimi, Çekmece Değişimi ve Çkeece Montajı, Ayakkabılık Ray Değişimi ve Ray Tamiri, Ayakkabılık Ayak Değişimi, Ayak Montajı ve Tamiri Ayakkabılıklarınızın Kulp Değişimi, Kulp Tamiri ve Kulp Montajı, Ayakkabılık Kesimi. Ayakkabılık Tamiri ve hazır aldığınız Ayakkabılık Montajı, Vastas Değişimi ve Vastas Tamiri Ayakkabılık Tekerlek Değişimi ve Tamiri, Ayakkabılık Duvar Montajı ve Duvara Sabitleme işlemi yapıyoruz.

Kartal Orhantepe Mutfak Dolabı Bakım - Onarım - Tamir ve Montajı

Kartal Orhantepe 'de Özel Ölçü Mutfak Dolabı yapıyoruz. Mutfak Dolabı Mödül Değişimi ve Ek Dolap Mutfak Dolabı Kapak Değişimi ve Kapak Tamiri Mutfak Dolaplarınızın Kapak Boyama ve Renk Değiştirme işlemlerinide yapıyoruz. Mutfak Dolabı Tezgah Değişimi, Tezgah tamiri ve Tezgah montajı yapıyoruz. Mutfak Dolabı Menteşe Değişimi ve Çekmece Değişimi, Mutfak Dolabı Ray Değişimi ve Dolap Ray Tamiri, Mutfak Dolabı Ayak Değişimi, Ayak Tamiri ve Ayak Montajı, Mutfak Dolabı Kulp Değişimi ve Kulp Tamiri, Mutfak Dolabı Kesimi, Mutfak Dolabı Tamiri, Mutfak Dolabı Montajı, Davlumbaz Montajı, Aspiratör Montajı, Vastas Değişimi ve Vastas Tamiri

Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page