Bostancı Mobilya Montajı


İstanbul'un her semtine 7 Gün 24 Saat Marangoz Hizmeti veren firmamız, Bostancı bölgesinede Marangoz Usta Servisini, gezici servis ekipleri aracılığı ile hizmet vermektedir.

İstanbul'un her bölgesine olduğu gibi Bostancı ilçesinede 7/24 olmak üzere, acil hizmet vermekteyiz.

Tek Yapmanız Gereken 7/24 İrtibat Numaralarımızdan Bize Ulaşmaktır.

Marangoz, Mobilya Tamiri, Mobilya Montajı, Mobilya Demontaj ve Mobilya Kurulumu

hizmetlerini, usta ekiplerimiz aracılığı ile sorunsuz ve güvenli hizmet sunmaktayız.

Marangoz usta ekiplerimiz tarafından eşyalarınızda oluşan bütün hasarların ve deforme olan alanlarınızın tamiratını gideriyoruz.

Bostancı Mobilya Montaj - Bostancı 'de mobilya tamir hizmetini güvenle yerine getiren tek firmayız.

Bostancı Raydolap Tamir ve Montaj Hizmeti Özel Ölçü Raydolap yapıyoruz. Raydolaplarınızda Ek Dolap yaparak Mödül Değişimi yapıyoruz. Kapakları kırılan Raydolaplarınızın Kapak Değişimi, kapak tamiri ve onarımını yapıyoruz. Menteşe Değişimi ve çekmece değişimi yapıyoruz. Kullanımınızdan dolayı zaman içerisinde deforme olan raydolaplarınızın gerek ray tamirini gerekse ray değişimini yapıyoruz. Görmekten sıkıldığınız dolap kulplarınızı değiştiriyoruz. Gerektiği yerde Kulp Tamiri yaparak eksik kulplarınızıda tamamlıyoruz. Taşınmanızdan dolayı yeni yerine uymayan raydolaplarınızın kesme ve kısaltma işlemlerinide yapıyoruz. Raydolap Tamiri ve Raydolap Montajı, gerektiği yerde vastas değişimi ve vastas tamiri yapıyoruz. Ray tekerlek Değişimi ve Raydolap tekerlek tamiri yapıyoruz. Raydolaplarınızda aklınıza gelebilecek ne varsa tamiratını ve montajını yapıyoruz.

Bostancı Ayakkabılık Bakım - Onarım - Tamir ve Montaj Hizmeti