top of page

Gardrop Tamiri


Gardrop, yaşam alanlarımızda hayatımızın olmazsa olmazı olan bir mobilya türüdür. Her evde bulunması gerekir ve teknoloji ile gelişen sistemleri ile birlikte sürekli olarak yeni özelliklerle asıl ihtiyaç haline gelir.

Gardrop tamiri, zamanla kullanımdan kaynaklı olarak yıpranmalar yaşanabilir. Ufak görülen bir arıza yüksek maliyetleri kaçınılmaz hale getirebilir. Bu yüzden garoplarda tamir gerektiren kısımların acil olarak usta eline bırakılması gerekir.

Evim Hizmet Gardrop Tamiri, Firmamız gardrop tamirlerinizin tamamında en uygun rakamlarla garantili olarak hizmet vermektedir. Gardrop tamirinde yapılan işçilik ve değişen malzemelerimiz kendi bünyemizde 1(bir) yıl garantili olarak yapılır.

Gardrop Tamiri

Gardrop tamirinde sıkça yaşanan sorunlar şu şekildedir.

Gardroplarınız ne kadar kaliteli olursa olsun büyük parçalardan oluştuğu için zamanla dolap yanları enme yapabilir. Bu nedenle iç rafları ve askılıkları genel olarak ayrılır ve düşer. Bu sorunları yaşamamanız için dolap içi raflarınızın çeşitli bağlantı ekipmanları ile dolap yanlarına monte edilerek sağlamlaştırılması gerekir. Arkalık ve gardrop kapaklarında aşınma ve düşme yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda gardrop sağlamlaştırma, arkalık değişimi ve kapak menteşe değişimi gibi işlemler gerekebiliyor.

Gardrop kapak tamiri, mobilyalarınızda kapaklarda açılmalar, takılmalar oluyorsa mutlaka usta eline bırakılması gerekir. Zamanında müdehale edilmeyen kapaklarınız dolap yanlarına zarar vererek ürünü tamamen değiştirmenize yol açabilir. Zamanında gardrop tamiri yapıldığında ise menteşelerin yeri değişerek, menteşe tamiri yapılarak veya menteşe değişimi yapılarak çok daha uygun fiyatlarla mümkün hale getirilebilir.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page