top of page

Kadıköy Marangoz

Gerek evlerde gerekse iş yerlerinde ihtiyaç duyduğumuz mobilyaların kaliteli olması alıcıların öncelikli tercihidir. Ancak sadece mobilyanın imalat sırasında kullanılan ahşabının iyi olması yetmez. Bu mobilyaların kurulumunun da profesyonel kişiler tarafından yapılması önemlidir. Firmamız kadıköy marangoz olarak her türlü mobilyanın tamir ve kurulumunu gerçekleştiren güvenilir bir firmadır. Firmamızda verilen tüm hizmetler garantili olup çalışan ekibimiz alanında deneyimlidir. Firmamızdan hizmet almak için mutlaka iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mobilya Kurulumu

Özellikle online alış veriş sitelerinden alınan mobilyaların kurulumu mobilyayı alan kişilere aittir. Ancak bunu yapabilmek için işi bilmek mobilya kurulumu konusunda deneyimli olmak gerekir. Bu noktada sizde bir telefon kadar uzak olan firmamızdan mobilya kurulum hizmeti alabilirsiniz. Firmamız ister dolap, ister yatak, ister komodin tüm mobilya türlerinin kurulumunda size profesyonel anlamda yardımcı olur. Hizmetin ve işçiliğin kaliteli olması ürünlerin uzun süre zarar görmeden kullanılmasına olanak sağlar. Bunun için mutlaka firmamızı arayınız.

Mobilya Tamiri

Günümüzde yüksek fiyatlarla aldığımız mobilyaları uzun süre kullanmak isteriz. Ancak kullanıma bağlı olarak ya da alınan mobilyanın imalatında kullanılan malzemenin yeteri kadar kaliteli olmaması sebebiyle çeşitli yerlerinde hasarlar meydana gelebilir. Bu durumlarda iyi bir marangozluk hizmeti almak gerekir ki ürünün tadilatı yapılsın. Bunun için uzun yıllardır marangozluk hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz. Kadıköy Marangoz firmamızda istediğiniz her mobilyanın tadilat ve tamirat işlemleri özenle yapılır.

Kadıköy Marangoz - Mobilya Montaj - Mobilya Tamiri

Mobilya Tamir Ücretleri

Evinizde ya da ofisinizde kullandığınız mobilyalarda oluşan hasarlar için aradığınız marangoz hizmetlerinin fiyatları yapılacak işleme göre değişir. Bu nedenle mobilya tamir ve tadilatı işlemlerinde bir standart yoktur. Firmamızı arayarak oluşan hasar hakkında bilgi vererek ücretler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetin doğru adresidir.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page