top of page

Kadıköy Mobilya Montaj Hizmeti

Marangozluk çok eski bir gelenektir. Eskiden mobilya üretimi için sıklıkla başvurulan marangozların yerini günümüzde kurumsal firmalar almıştır. Dolayısı ile marangozlar artık daha çok tamir, bakım ve onarım işlemlerini yapıyor. Kadıköy marangoz firması olarak her türlü mobilyanın bakım ve onarım işlemlerini özenle yapıyoruz. Firmamız marka ve model gözetmeksizin ürünlerinizde oluşan hasarı onarır. Firmamızda çalışan personellerimiz alanında uzman olup deneyimli ustalardır. Firmamıza günün her saati hızlıca ulaşabilirsiniz.

Mobilya Tamir Hizmetleri Firma olarak gerçeği ile birebir olacak şekilde mobilya tamiri hizmeti veriyoruz. Uzun yıllardır kullandığınız mobilyanız hasar gördü ve siz atmak istemiyorsanız bir telefon uzağınızda olan firmamızı arayınız. Firmamız her çeşit komodin, dolap, vestiyer, gardırop gibi mobilyaların tamiratını özenle yapar. Tamir edilen parça firmamız garantisinde olup yaşanan aksaklıklar için firmamızın yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Kaıköy Marangoz

Mobilya Kurulum Hizmeti Günümüzde online ticaret siteleri oldukça popüler olmuştur. İnsanlar mağazalardan aldıkları ürünleri online sitelerden daha ucuza mal edebiliyor. Bu nedenle de online sitelerden mobilya dahi alınıyor. Bu noktada ise mobilya kurulumu için tecrübeli bir marangozdan destek almak gerekiyor. Kadıköy marangoz firması olarak istediğiniz yere mobilyalarınızın kurulumunu yapıyoruz.

Mobilya Kurulum ve Tamir Ücretleri Mobilya montaj ve tamiri ücretleri için firmamızı arayınız. Firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet verir. Ancak kurulum ve tamir yapılacak ürüne göre de fiyatlar değişir.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page