top of page

Maltepe Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilyalar gerek evlerin gerekse iş yerlerinin en önemli dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Özellikle yaşam alanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan mobilyaların her geçen gün farklı tasarımları üretiliyor. Ancak mobilya gibi ürünler sürekli değiştirilecek ürünler değildir. Bu tür ürünlerin kullanıma bağlı olarak zaman içinde çeşitli noktalarında hasarlar oluşabilir böyle durumlarda takımı değiştirmek yerine hasar gören parçayı onarmak daha makul olacaktır. Bunun için güvenilir ve garantili hizmet veren bir firma bulmak zordur. Maltepe marangoz olarak uzun yıllardır mobilya tamiratı yapan güvenilir bir firmayız. Firmamızda uygun fiyatlar ile mobilya tamiri hizmetleri alanında deneyimli ustalarımız tarafından veriliyor.

Mobilya Kurulumu Son dönemlerde online alışveriş oldukça popülerdir. Mobilya alımını bu yönde gerçekleştiren müşterilerimize mobilya kurulum hizmeti veren firmamız uygun fiyatlar ile sizlere hizmet verir. Günün her saati hizmet alabileceğiniz firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Maltepe Marangoz

Mobilya Tamiratı Mobilya tamirat hizmetleri veren firmamızda yapılan onarım işlemlerinden sonra parça garantisi verilir. Mobilyalarınızı atmak yerine firmamızı arayarak onarım yaptırıp uzun süre kullanabilirsiniz.

Mobilya Tamir ve Kurulum Ücretleri Mobilya tamir ücretleri elbette yeni alınacak ürünlere göre daha uyguna gelir. Ancak bunun orjinal olarak onarılması da son derece önemlidir. Öte yandan kurulum için de firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Maltepe marangoz olarak müşteri memnuniyeti öncelikli çalışma prensibimiz olup kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page