top of page

Ray Dolap Tamiri


Raydolap Tamiri

Günümüzde yaygın olarak kullanılan, ray dolapların sıkça kapak mekanizmalarında bozulmalar ve yıpranmalar olabiliyor. Çeşidi binlerce olan raydolap ve ray kapak mekanizmalarının zamanla kullanımdan kaynaklı arızalanmalar yaşadığınızda ray dolap tamiri servisimiz hızlı ve pratik çözümleri ile her zaman yanınızda.

Ray dolap mekanizma tamiri kolay bir iş olmadığı gibi tamir sonrası yapılacak ayarlarda çok önemlidir. Günümüzde tamirden daha çok değiştirme alışkanlığı yaygınlaşmış olup, her zamanki gibi kolayı kaçmayı seven ustalara ve malzemelere yüksek maliyetler ödemekten, ray dolap mekanizma tamiri yaptırarak kaçınabilirsiniz.

Evim Hizmet Ray Dolap, İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Günün her saatinde irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz, çünkü ray dolap acil mobilya tamiri isteyen bir üründür.

Ray dolap tamiri, hızlı ulaşım ve pratik çözüm ister. Genel olarak ray dolap kapak açılmama, sıkışma gibi sorunlar yaşatabilir. Kapak sıkışma sorunlarında ray dolabınızın tamiri mümkündür. Ray kapak mekanizmalarının kırılması genel olarak müşteri kaynaklı sorunlardan dolayı yaşanır. Kapak sıkışır açılmaz, siz ise içerideki ürünlerinize ulaşmak için kapağı zorlarsınız ve mekanizma kırılır. Bu da sizleri mekanizma değişikliği gibi yüksek maliyetler ile karşılaştırır.

Ray kapak mekanizma değişimi, Ray kapak mekanizmalarının kırılıma durumunda tamiri mümkün değildir. Binlerce çeşidi olduğu için her mekanizmayı bulmak o kadarda kolay olmuyor. Araştırmak gerekiyor.

Anadolu yakasında modoko, avrupa yakasında masko mobilya kentinde bir çok mağaza ile irtibat halinde olarak ray kapak mekanizmanızın bulunabileceği tüm mağazalarla whatsapp destek sistemi ile irtibata geçip, kolaylıkla ürününüzü en uygun fiyatlarla temin edebiliyoruz.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page