top of page

Beykoz Marangoz - Mobilya Montaj

Evim Hizmet, İstanbul Anadolu yakasının şimdi de Beykoz ilçesine ve bu ilçenin her köşesine mobilya kurulum, montaj ve demontaj, mobilya tamiri, işinin ustası ekibi ile marangozluk hizmetleri veriyor. Beykoz’un her noktasına kaliteli, güvenilir ve bütçe dostu ekonomik fiyatları ile kaliteli mobilya kurulum ve mobilya montaj kapsamındaki tüm hizmetleri sunmaya kararlı. 7/24 kesintisiz bu kesintisiz hizmet sizde internet üzerinde ya da sadece bir telefon araması ile anında ulaşabilirsiniz. En yakın tarihe kolaylıkla randevu alabilir ve bu konforu evinizde, ofisinizde, iş yerlerinizde kavuşabilirsiniz.

Evim hizmet, acil beykoz marangoz servisi olarak tüm marangozluk işlerinizde sizinle. Mobilya kurulum, montaj ve demontaj ince ve ustalık gerektiren işler bu işlerde usta bir marangoz ekibi olmazsa olmaz. Bilgi, deneyim ve yetenekleri ile başarılı ustalar, Beykoz marangoz ekibinde yer alıyor. Firma çalışanlarının seçiminde müşteri memnuniyetini fazlası ile gözetiyor. Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri ise mutlaka dikkate alıyor. Çağrı üzerine en kısa sürede iş başına geçen, işin niteliği de göz önüne alınarak oluşturulan 2 ya da 3 kişilik ekipler hemen kapınızda.

Marka ve model sınırlaması olmadan, beykoz marangoz ekibi mobilya montajı, demontaj, mobilya kurulum işlemlerinde marangozluk işlerini titizlikle ve özenle çalışarak bitirmektedir. İşlemler sonrası temizlik işlemleri de yine ev veya iş yerlerinize gelen firma personeli tarafından yapılmaktadır. Referansımız hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve bitirdiğimiz işlerimiz. Her geçen gün müşterilerimize yenilerinin eklenmesi de bizi memnun ediyor.

beykoz marangoz

Hizmetlerimiz

Firma olarak mobilya kurulum, mobilya montaj ve demontaj işlemleri ve mobilya tamiri ana hizmetlerimiz. Çeşitli firmalardan ve internetteki online alışveriş sitelerinden beğenerek aldığınız ürünler için mobilya kurulum, odaya özel kurulum, demontaj ve montaj safhalarında bizlere başvurabilirsiniz. Mobilyalarınızın tamire ihtiyacı olduğunuzda yine gideceğiniz güvenilir adres biziz. Çözüme ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz.

Evinizin en iyi şekilde dekorasyonunda önemli rol oynayan mobilyalarınız emin ellerde kurulmalı ve tamir edilmeli. Sigorta hizmetimiz ile sizlere eşyalarınız için kurulum ve demontaj öncesi garanti de sunuyoruz.


Hizmet Anlayışımız

Evim Hizmet, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini daha da artırmayı hedefliyor. Uygun fiyatlar, ödeme seçenekleri, kredi kartı ile ödeme imkanları, tamirde parça takviye hizmeti, garantili çözümler, sigorta avantajı, hızlı ve güvenilir hizmet, güler yüz müşteri odaklı çalışan firmanın hizmet anlayışının değişmez bir parçası.

Comentários


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page