top of page

Bostancı Marangoz - Mobilya Montaj

Bostancı’da hizmet veren firmamız size en iyi mobilyaları üretmek için durmadan çalışıyoruz. Sağlam mobilyaları ömür boyu kullanabilirsiniz. Bu nedenle ucuz ve kalitesiz malzemeden yapılmış mobilyaları satın almak yerine daha kaliteli malzemeden yapılmış mobilyaları biraz daha pahalı fiyata almaktan kaçınmamaya özen göstermelisiniz.

Bu sayede ilk etapta mobilyaya çok para vermiş gibi hissetseniz de uzun vadede tasarruf ettiğinizi daha sonra anlayacaksınız. Aynı zamanda Bostancı’nın her yerindeki mobilyalarınızın tüm kurulum, mobilya montaj ve mobilya tamir işlerini de yapıyoruz. Kadıköy marangoz işindeki profesyonelliği size her zaman hissettirmek için durmadan kendini yeniliyor ve çalışmalarını sürdürüyor.


Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mobilya alırken satın alacağınız mobilyanın büyüklüğünün evinize uygun olup olmadığını araştırmanız gerekir. Özellikle showroomda ve büyük alanlarda sergilenen mobilyalar büyük ortamın içinde size küçük gibi görünse de aslında eve geldiğinde evinize göre çok büyük olduğunu fark edebilirsiniz. Bu nedenle mobilyanızı evinizde koyacağınız yeri önceden ölçerek bu gibi bir sürprizle karşılaşmak zorunda kalmamaya dikkat etmelisiniz. Mobilya kurulum ve mobilya montaj işlemlerinizde de her zaman yanınızda olmak için çaba gösteriyoruz.

Mobilya Dünyasındaki Gelişmeler

Mobilya dünyasındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip eden Bostancı marangoz zevkinize ve tarzınıza hitap edecek ürünler üretmeye devam ediyor. Bu ürünler, uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde kaliteli malzemeden yapılıyor. Modern mobilyaların yanı sıra oymalı ve el işçiliğinin ön plana çıktığı ürünler de büyük ilgi görüyor.

Eskiye özlemin arttığı son dönemlerde bu modeller yeniden ilgi görmeye başladı. Sürgülü ve modern tarzların yansıtıldığı son model mobilyalarda renkli modeller ön plana çıkıyor. Evinizi güzelleştirecek ve dekorasyonunuzda fark yaratacak yepyeni mobilyalar, evinize yeni bir tat katacak. Klasik ve modern tarza hitap eden pek çok mobilya montaj sürecinde size büyük bir titizlikle yardım ediyoruz. Mobilya konusunda sizi üzmeyecek ve bilinen yerlerden alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz.

Eviniz için en güzel ürünleri bulmak ve dekorasyonunuzda bu ürünlere yer vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede en güzel mobilyaya ilk siz sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Comments


Marangoz
Mobilya Tamiri
Mobilya Montajı
Mobilya Kurulum
Arşiv
bottom of page